Ülkemizde genellikle haber yayını yapan kanallardan birisi Yirmidört TV kanalıdır. Bu kanal özellikle yaptığı programlarla da dikkat çekmektedir. Yirmidört TV kanalı için gündeme ışık tutan kanallar arasındadır diyebiliriz. Yirmidört TV kanalını sitemizden canlı yayınını izleyebilirsiniz.

Yirmidört TV Kanalında Yer Alan Popüler Programlar

Değişime Doğru

Değişime Doğru programında ülkemizde yaşanan değişimler hakkında detaylı bilgiler verilmektedir. Elik Yiğitel’in sunduğu programa konu olan uzman isimler Yiğitel’in sorularına cevap vermektedir. Değişime Doğru programı hafta içi her gün saat 21.15’te yayımlanmaktadır. Ülkemizde son yaşanan gelişmeler ve değişimler hakkında detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız Değişime Doğru programını takip etmeniz gerekir.

Uyandırma Servisi

Uyandırma Servisi programı sabahın erken saatlerinde sizlere gündeme dair güncel bilgiler vermektedir. Uyandırma Servisi programıyla sabahın ilk saatlerinde ülkemizde ve dünyada meydana gelen gelişmeleri en sıcak şekilde takip edebilirsiniz. Uyandırma Servisi programını Ersoy Dede sunmaktadır. Program Yirmidört TV kanalında hafta içi sabah 06.00’da yayımlanmaktadır.

Piyasalar Açılırken

Piyasalar Açılırken programında, sabahın ilk saatlerinde piyasalar açılmasına dakikalar kala piyasalara yön veren gelişmeleri ve ekonomiye dair yapılan önemli tahminleri öğrenebilirsiniz. Piyasalar Açılırken programı hafta içi her gün 08.55 saatinde yayınlanmaktadır.

Spor Bülteni

Spor Bülteni programında spora dair yaşanan en son gelişmeler yayımlanmaktadır. Programda takımların yaşadığı değişiklikler ve son spor durumu yayımlanmaktadır. Programın sunuculuğunu Hazal Ayaşan ve Yaşar Temel yapmaktadır. Spor Bülteni programı hafta içi her gün saat 10.45’te yayımlanmaktadır.

Günün Manşeti

Gün içerisinde gazetelerde manşet olmuş son dakika haberleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Satır aralarını ve bütün gazetelerin manşetinde yer alan haberleri hiç kaçırmadan öğrenebilirsiniz. Programın sunuculuğunu Hikmet Genç ve Ersoy Dede yapmaktadır. Günün Manşeti programı hafta içi her gün saat 11.10’da yayımlanmaktadır.

Orada Neler Oluyor?

Orada Neler Oluyor? Programında ülkemizde yaşanan son dakika ilginç gelişmeler ve yerel yönetimlerin yaptıkları çalışmalar paylaşılıyor. Sinan Ertuğrul’un sunduğu programda ülkemize dair değişiklikleri görebilirsiniz. Sinan Ertuğrul bazen sunduğu programlara konuk davet ederek, uzmanlardan da yardım alıyor. Orada Neler Oluyor? Programı Yirmidört TV’de hafta içi her gün saat 14.40’ta yayımlanmaktadır.