Vuslat TV kanalı ülkemizde bölgesel yayın yapan kanallarımız içerisindedir. Malatya Bölgesi kanalı olan Vuslat TV Malatya gündemine dair ve Malatya kültürüne dair birçok programlar yaparak halkı bilinçlendirmektedir. Vuslat TV kanalının genel izleyicileri Malatya ve çevresindeki illerde yaşayan insanlar ve gurbette olan insanlardır. Vuslat TV’de gündeme dair neredeyse her konuda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Vuslat TV Kanalında Yayımlanan Popüler Programlar

Ana Haber

Vuslat TV kanalında yayımlanan Ana Haber programında hem ilin hem de tüm Türkiye’nin son dakika gelişmeleri hakkında halka bilgi verilmektedir. Haftanın her günü saat 19.30’da yayımlanan programda objektif ve doğru habercilik anlayışı benimsenmiş olup Türkiye gündemine ışık tutulmaktadır.

Güne Dair

Güne Dair programında ülke ve Malatya gündemine dair her şey paylaşılır. Ekonomiden politikaya, spordan sağlığa kadar neredeyse her konuda gündem başlıkları ele alınır. Güne Dair programı hafta içi her gün saat 08.30’da Vuslat TV’de yayımlanmaktadır.

Gündem Özel

Gündem Özel programında gündeme dair önemli başlıklar ele alınırken bu başlıklar hakkında yorumlar yapılmaktadır. Gündem Özel programı her Cuma saat 20.30’da Vuslat TV ekranlarında yayınlanmaktadır.

Siyasal Akıl

Vuslat TV’nin siyasi alanda yaptığı programlardan birisi olan Siyasal Akıl programı Ortadoğu üzerinde oynanan oyunları bütün çıplaklığıyla halk önüne sunuyor. Usta isimler oynanan bu oyunları tartışıyor ve yaşanan bütün gelişmeler sok dakika olarak değerlendiriliyor. Siyasal Akıl programı her Pazartesi saat 22.00’da yayımlanmaktadır.

Eski Toprak

Eski Toprak programı için gerçeklere dayanan öyküler diyebiliriz. Programda kısa ömürlere sığdırılmış olan büyük hikayelere yer verilmektedir. İnsanların yaşam öyküleri bütün çıplaklığıyla izleyicilerle buluşturuluyor. Eski Toprak programı her Pazartesi 20.45’te yayımlanmaktadır.

Kendini Tanımak

Kendini Tanımak programı bir kişisel gelişim programıdır diyebiliriz. Programda insanların iç dünyasına yolculuk yaparak kendisini tanıması öğretilmektedir. Kendini Tanımak programı her Cumartesi saat 10.30’da yayımlanmaktadır.

Çarşı Çarşı Anadolu

Anadolu’nun karış karış gezildiği Çarşı Çarşı Anadolu programında, Anadolu’muzun mükemmel lezzetleri izleyicilere tanıtılıyor. Aynı zamanda Anadolu’nun her köşesi gezilerek insanların farklı iller hakkında bilgi sahibi olması sağlanıyor. Çarşı Çarşı Anadolu programını her Pazartesi saat 20.45’te izleyebilirsiniz.