Ülke TV, ülkemizde ulusal olarak yayın yapan haber kanalları arasındadır. Haber programlarına ek olarak gündeme dair programlarda yapılmaktadır. Gerek gezi programları gerekse sağlık programlarıyla insanların dikkatini çeken ve her geçen gün izleyici kitlesini artıran kanallar arasındadır. Ülke TV kanalının canlı yayınını sitemizden online olarak izleyebilirsiniz.

Ülke TV Kanalından İzleyebileceğiniz Popüler Programlar

Önce Sağlık

Ülke TV’de yayımlanan Önce Sağlık programıyla sağlık sorularınızı uzmanlara sorabilirsiniz. Mesleğinde deneyimli doktorlar ve uzmanlar, Önce Sağlık programına konuk oluyorlar. Aynı zamanda daha kaliteli bir yaşam sürebilmeniz için sağlığınız konusunda farkındalık yaşamanızı sağlıyor. Programda ilk olarak kendi kendinizin doktoru olmanız sağlanıyor. Önce Sağlık programı haftanın her günü Ülke TV kanalında saat 12.15’te yayımlanıyor.

Dünyanın Gündemi

Ülkemizde yaşanan gelişmelerde bilgi sahibi olmamız gerektiği gibi dünyada yaşanan gelişmelerde de bilgi sahibi olmanız gerekir. Dünyanın Gündemi programında dünyaya dair son dakika gelişmeleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Özellikle konumumuzun ne kadar önemli olduğunu düşündüğümüz zaman Dünyanın Gündemi programını mutlaka izlememiz gerekir. Dünyanın Gündemi, hafta içi her gün Ülke TV kanalında saat 14.30’da yayımlanmaktadır.

Spor & Spor

Spor dünyasında ve amatör liglerde yaşanan gelişmeler Spor & Spor programında yayımlanıyor. Spor tutkunları için oldukça güzel bir program diyebiliriz. Spor & Spor programını Ömer Önder sunmaktadır. Program her Pazar saat 15.00’da Ülke TV ekranlarında yayımlanmaktadır. Programda özellikle amatör sporlara yer verilmesi bu sporların gelişmesinde de önemli yer kapsıyor.

Mustafa Yıldız İle Odak Noktası

Mustafa Yıldız İle Odak Noktası programını gazeteci Mustafa Yıldız sunmaktadır. Programa akademisyenlerden gazetecilere kadar neredeyse alanında uzman olan her meslek grubundan insan katılmaktadır. Programda son dakika gündemine göre merak edilen sorular yanıt buluyor. Mustafa Yıldız İle Odak Noktası programı, hafta içi her gün saat 17.00’da Ülke TV ekranlarından yayımlanmaktadır.

Şoray Uzun Yolda

Ülke TV’nin en sevilen programlarından birisi Şoray Uzun Yolda programıdır. Şoray Uzun Yolda programını sunan Şoray Uzun, ülkemizi karış karış gezerek farklı kültürleri ve tatları bizlerle buluşturuyor. Şoray Uzun Yolda programını hafta içi her gün saat 18.15’te Ülke TV’den izleyebilirsiniz.