TVNET kanalı ülkemizde ulusal haber yayını yapan kanallar arasındadır. Özellikle son dakika gelişmelerini sıcak bir şekilde yayımlayan kanal ekonomiden son dakika gelişmelerine kadar neredeyse her konuda bilgi vermektedir. Günün her saati yayımlanan haberlerle beraber sizlerde son dakika gelişmelerinden kolaylıkla haberdar olabilirsiniz.

TVNET Kanalında Yayımlanan Popüler Programlar

Yeni Bir Gün

Yeni Bir Gün programında en son yaşanan gelişmeler yeni bir güne başlarken size aktarılıyor. Sabah haberleri kategorisinde görebileceğimiz program yaşanan gelişmelere karşı halkı bilgilendiriyor. Yeni Bir Gün programını hafta içi her gün sabah 07.00’da izleyebilirsiniz.

Parapolitik

Parapolitik programı isminden de anlayabileceğimiz gibi ekonomi alanında bizi bilgilendiren ve günün ekonomik verilerini bizlerle paylaşan bir programdır. Ekonomiye dair son verileri Parapolitik programından öğrenebilirsiniz. Parapolitik programı hafta içi her gün saat 10.00’da yayımlanmaktadır.

Kahve Arası

Kahve Arası programı hafta içi her gün saat 13.20’de kahvenizi yudumlarken sizlere ülkemize yaşanan son dakika gelişmelerini aktarmaktadır. Kahve Arası programını izlerken kısa sürede yaşanan son dakika gelişmeleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Karşı Karşıya

Arşı Karşıya programında merak edilen bütün konular tartışılmaktadır. Eğlenceli bir tartışmanın geçtiği tartışmalarda gündeme dair önemli tartışmalar yaşanmaktadır. Karşı Karşıya programı hafta içi her gün saat 23.00’da TVNET’te yayımlanıyor.

Sağlık Raporu

Sağlık Raporu programında sağlıkla ilgili gerekli olan bütün bilgiler yer almaktadır. Uzman doktorların konuk olduğu programda farklı sağlık konuları ve tedavileri hakkında bilgiler verilmektedir. Sağlık Rapor programı cumartesi ve Pazar günleri saat 09.00’da yayımlanmaktadır.

Kitap Kokusu

Kitap ve gelişim üzerine olan bu program, çıkan yeni kitaplar ve en çok satan kitaplar hakkında bilgi vermektedir. Kültür ve sanat konusunda önemli olan bu program Cumartesi günleri saat 11.20’de yayımlanmaktadır.

Digital Dünya

Digital dünya programında son dakika güncel teknoloji gelişmelerine yer vermektedir. Digital Dünya programı sizlere teknoloji konusunda bilmeniz gerekenleri söyleyecek. Digital Dünya programını Cumartesi günleri saat 12.35’te izleyebilirsiniz.

TVNET kanalını izlemek istediğiniz zaman sitemizden sorunsuz bir şekilde izleyebilirsiniz. Aynı zamanda kesinti veya donma gibi problemlerle karşılaşmazsınız.