TRT Çocuk Yayın Akışı CANLI İZLE

TRT Çocuk Yayın Akışı günlük yayın akışını takip edebilir, dizi ve programlarına ilişkin detaylara ulaşabilirsiniz.

00:10 BİZ İKİMİZ
00:35 SU ELÇİLERİ
01:00 HAPŞU
01:25 MAYSA VE BULUT
01:50 ARI MAYA
02:15 MUTLU OYUNCAK DÜKKANI
02:40 NASREDDİN HOCA ZAMAN YOLCUSU
03:05 AKILLI TAVŞAN MOMO
03:30 CANIM KARDEŞİM
03:55 NAM NAM
04:20 CİCİKİ
04:45 EGE İLE GAGA
05:10 HEİDİ
05:35 KUZUCUK[DİYALOGLU]
06:00 KUZUCUK
06:15 MUTLU OYUNCAK DÜKKANI
06:55 BİZ İKİMİZ
07:20 ARI MAYA
07:45 NİLOYA
08:00 SU ELÇİLERİ
08:10 CANIM KARDEŞİM
08:35 KUZUCUK[DİYALOGLU]
09:00 MUTLU OYUNCAK DÜKKANI
09:25 KARE
09:50 HAPŞU
10:15 ELİF'İN DÜŞLERİ
10:40 CİCİKİ
11:05 ARI MAYA
11:30 AKILLI TAVŞAN MOMO
11:55 EGE İLE GAGA
12:20 HEİDİ
12:45 İBİ
13:10 ASLAN
13:35 KARE
14:00 ELİF VE ARKADAŞLARI
14:25 YILKI ATI [DORU]
14:50 BULMACA KULESİ
15:15 PIRIL
15:30 MAYSA VE BULUT
15:55 RAFADAN TAYFA
16:20 NASREDDİN HOCA ZAMAN YOLCUSU
16:35 İBİ
17:00 EGE İLE GAGA
17:15 OZİ
17:25 BULMACA KULESİ
17:50 ASLAN
18:15 EMİRAY
18:30 SÜRPRİZ KUTUSU
18:55 RAFADAN TAYFA
19:20 ÇILGIN ORMAN
19:35 NASREDDİN HOCA ZAMAN YOLCUSU
19:45 HABERİN OLSUN
20:00 DİNOZOR MAKİNELER
20:25 VİKİNGLER
20:50 İBİ
21:00 RAFADAN TAYFA
21:15 MAYSA VE BULUT
21:30 KAF DAĞI MASALLARI
21:40 KUKLALI KÖŞK
21:55 ŞEF ROKA'NIN LEZZET DÜNYASI
22:05 KELOĞLAN
22:30 YILKI ATI [DORU]
22:55 ÇILGIN ORMAN
23:20 DİNOZOR MAKİNELER
23:45 KUKULİ
23:55 ELİF VE ARKADAŞLARI
00:10 BİZ İKİMİZ
00:35 SU ELÇİLERİ
01:00 HAPŞU
01:25 MAYSA VE BULUT
01:50 ARI MAYA
02:15 MUTLU OYUNCAK DÜKKANI
02:40 NASREDDİN HOCA ZAMAN YOLCUSU
03:05 AKILLI TAVŞAN MOMO
03:30 CANIM KARDEŞİM
03:55 NAM NAM
04:20 CİCİKİ
04:45 EGE İLE GAGA
05:10 HEİDİ
05:35 KUZUCUK[DİYALOGLU]
06:00 KUZUCUK
06:15 MUTLU OYUNCAK DÜKKANI
06:55 BİZ İKİMİZ
07:20 ARI MAYA
07:45 NİLOYA
08:00 SU ELÇİLERİ
08:10 CANIM KARDEŞİM
08:35 KUZUCUK[DİYALOGLU]
09:00 MUTLU OYUNCAK DÜKKANI
09:25 KARE
09:50 HAPŞU
10:15 ELİF'İN DÜŞLERİ
10:40 CİCİKİ
11:05 ARI MAYA
11:30 AKILLI TAVŞAN MOMO
11:55 EGE İLE GAGA
12:20 HEİDİ
12:45 İBİ
13:10 ASLAN
13:35 KARE
14:00 ELİF VE ARKADAŞLARI
14:25 YILKI ATI [DORU]
14:50 BULMACA KULESİ
15:15 PIRIL
15:30 MAYSA VE BULUT
15:55 RAFADAN TAYFA
16:20 NASREDDİN HOCA ZAMAN YOLCUSU
16:35 İBİ
17:00 EGE İLE GAGA
17:15 OZİ
17:25 BULMACA KULESİ
17:50 ASLAN
18:15 EMİRAY
18:30 RÜZGAR GÜLÜ - 2019
18:55 RAFADAN TAYFA
19:20 ÇATLAK YUMURTALAR
19:35 NASREDDİN HOCA ZAMAN YOLCUSU
19:45 HABERİN OLSUN
20:00 DİNOZOR MAKİNELER
20:25 VİKİNGLER
20:50 İBİ
21:00 RAFADAN TAYFA
21:15 MAYSA VE BULUT
21:30 KAF DAĞI MASALLARI
21:40 KUKLALI KÖŞK
21:55 ŞEF ROKA'NIN LEZZET DÜNYASI
22:05 KELOĞLAN
22:30 YILKI ATI [DORU]
22:55 ÇILGIN ORMAN
23:20 DİNOZOR MAKİNELER
23:45 KUKULİ
23:55 ELİF VE ARKADAŞLARI
00:10 BİZ İKİMİZ
00:35 SU ELÇİLERİ
01:00 HAPŞU
01:25 MAYSA VE BULUT
01:50 ARI MAYA
02:15 MUTLU OYUNCAK DÜKKANI
02:40 NASREDDİN HOCA ZAMAN YOLCUSU
03:05 AKILLI TAVŞAN MOMO
03:30 CANIM KARDEŞİM
03:55 NAM NAM
04:20 CİCİKİ
04:45 EGE İLE GAGA
05:10 HEİDİ
05:35 KUZUCUK[DİYALOGLU]
06:00 KUZUCUK
06:15 MUTLU OYUNCAK DÜKKANI