Yayın hayatına yeni başladığını söyleyebileceğimiz Tivibu Spor kanalı yayın hakkını aldığı maçlarla dikkati çekmeyi başarmıştır. Kanal sürekli maç yayını yapmanın yanı sıra sevilen spor programları da sunmaktadır. Bu konuda ülkemizin en başarılı spor kanalları haline gelmiştir diyebiliriz. Basketbol futbola birçok konuda yaşanan son gelişmeleri Tivibu Spor ekranlarından görebilirsiniz.

Tivibu Spor Kanalında Yayımlanan Popüler Programlar

Ribaund

Tivibu Spor kanalının en sevilen programları arasında Ribaund programı gelmektedir. Basketbola dair son gelişmelerin paylaşıldığı programda aynı zamanda basketbol konusunda takımların durumları da analiz edilmektedir. Basketbol severlerin çok beğenerek izlediği bir programdır diyebiliriz. Özellikle programın kalitesi sayesinde izleyici kitlesi gün geçtikçe artmaktadır.

Sınırsız Futbol

Sınırsız Futbol programı adından da anlayabileceğimiz gibi bir futbol programıdır. Özellikle futbol severlere hitap eden programda ülkemizdeki futbol durumu, futbol takımlarının performansları, futbol konusunda yaşanan gelişmeler usta isimler tarafından masaya yatırılmaktadır. Futbola dair neredeyse bütün bilgileri Sınırsız Futbol programında bulabilirsiniz.

Yapılan Maç Yayınları

Tivibu Spor kanalında yayın haklarının alınmış olduğu futbol maçları ve basketbol maçları yayımlanmaktadır. Almanya basketbol ligi veya İtalya basketbol ligi gibi liglerin maçlarını izleyebileceğiniz gibi futbol maçları da izleyebilirsiniz. Kanalda Rusya futbol liginin ve İtalya Kupası’nın maçları canlı olarak yayımlanmaktadır. Bu yüzden kanal basketbol severlerin ve futbol severlerin en fazla izlediği kanallar arasında yerini alır.

Ters Köşe

Ters Köşe Tivibu Spor ekranlarında yayımlanan ve severek takip edilen bir futbol programıdır. Futbol severlerin sık sık takip ettiği kanalda gündeme dair gelişmeler yer alırken futbol konusunda da eğlenceli bir tartışma havası hakimdir.

NBA’de Bugün

Basketbolda belki de en fazla severek takip edilen ligler arasında NBA gelmektedir. Kaliteli oyunun ve heyecanlı maçların yer aldığı NBA liginde yaşanan son gelişmelerde merak edilmektedir. Fakat NBA maçlarının genellikle geceleri olması ligin takip edilebilirliğini düşürmektedir. Fakat Tivibu Spor ekranlarında yayımlanan NBA’de Bugün programı sayesinde NBA ligini takip etmek isteyen kişiler ligde yaşanan son gelişmeler ve oynanan son maçlar hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirler.