TGRT Haber kanalı da ülkemizde ulusal yayın yapan haber kanalları arasında yer almaktadır. Kanalda sürekli ülke gündemine dair haberler paylaşılırken ek olarak dünya gündemine ve ekonomiye dair de programlar yapılmaktadır. Kanalın günlük programı farklılık gösterirken günün her saati haber bulabilirsiniz.

TGRT Haber Kanalında Yayımlanan Popüler Programlar

Haber Kuşağı

TGRT Haber kanalının en dikkat çekici özelliği haber kuşağıdır. Kanal sürekli günün her saatinde yaşanan en son gelişmeleri izleyicileriyle paylaşıyor. Sabah 06.00’da Haber Bülteni ile başlayan haber yayımları saat 07.00’da Sabahın Gündemi programıyla devam ediyor. Haber kuşağı haftanın her günü yayımlanmaktadır. Hafta sonu ise kanalın yayın saatlerinde değişiklik olmaktadır.

Amerika’nın Gündemi

Amerika’nın Gündemi programında Amerika’da yaşanan olaylara ve en son gelişmelere ışık tutulmaktadır. Siyasi veya ekonomik gelişmeler detaylı olarak izleyicilerle paylaşmaktadır. Hafta içi 01.40’da yayımlanan program 20 dakika sürmektedir. Amerika hakkında merak ettiğiniz haberleri ve son dakika gelişmelerini programdan öğrenebilirsiniz.

Spor Bültenleri

Spor bültenleri TGRT Haber kanalının en çok izlenen programlarından birisidir. Özellikle spor seven kişiler tarafından çok fazla izlenmektedir ve en son dakika gelişmelere yer vermektedir. Takımınızın son maçlarda aldığı skorları veya spor dünyasında yaşanan tüm gelişmeleri spor bültenlerinde bulabilirsiniz. Spor bültenleri de haber kuşağı gibi günde birkaç yayımlanmaktadır. Çok uzun olmayan ve sadece spor haberlerinden oluşan tartışma programları içermeyen bu bülten sizlere kısa sürede bütün spor haberlerine ulaşma imkanı verecektir.

Diğer Programlar

TGRT Haber kanalında bahsettiğimiz programların dışında farklı programlarda yer almaktadır. Örneğin kanalın gece yayın akışında Huzura Doğru programı yer almaktadır. Gün içerisinde ise çeşitli tartışma programları yer alır. Kanalın hafta içi ve hafta sonu olan yayın akışı birbirinden farklıdır. Fakat genellikle hafta içi her gün aynı yayın akışı olmaktadır. Bu özelliği ise kanalın belli bir kitleye sahip olmasını sağlıyor.

TGRT Haber kanalını en iyi şekilde ve kesintisiz olarak sitemiz üzerinden izleyebilirsiniz. Herhangi bir donma problemi veya yayının kalitesini bozan problem oluşturmadan yayın yapan sitemiz sizlere keyifli bir seyir garantisi sunuyor.