Ulusal televizyon kanalımız olan Star TV, Doğuş Medya Yayın Grubu çatısı altında hizmet vermektedir. Kanal 1989 yılında kurulmuştur ve günümüze kadar birçok popüler program ve dizi yayımlamıştır. Kanalın günümüzde Genel Yayın Yönetmeni Ömer Özgüner’dir. Star TV’nin kanalının logosunda ismiyle bağlantılı olarak “yıldız” bulunmaktadır. Star TV kanalını online olarak sitemizden izleyebilirsiniz.

Star TV Kanalında Yayımlanan Popüler Diziler

Star TV kanalında birçok popüler dizi yayımlanmaktadır. Bu diziler ve haklarındaki detaylı bilgi şu şekildedir:

Ufak Tefek Cinayetler 

Ufak Tefek Cinayetler DizisiDört kadın ve dört adam arasında karanlık sırlar, yalanlar ve bitmek bilmez bir rekabetin anlatıldığı “Ufak Tefek Cinayetler her hafta artacak temposuyla çok konuşulacak.

Hayat Sırları

Hayat Sırları DizisiDışarıdan bakıldığında üç çocuklu sıradan bir aile gibi gözüken Mustafa ve İnci Kuzgun çiftinin kimsenin bilmediği büyük bir sırrı vardır. Mustafa ve İnci’nin 35 yıldır herkesten hatta çocuklarından bile saklamayı başardıkları bu sır ayaklarına dolanmak üzeredir. Geçmişlerinden gelen Tekgözlü bir adam, Kuzgun Ailesi için büyük tehlike olacaktır.

Börü

Börü Dizisi2014 baharında Türkiye. Sınırda düşmanların çoğaldığı, içeride tehlikeler çemberinin giderek daraldığı bir dönem. Türkiye Cumhuriyeti yakın tarihinin en büyük tehditleriyle karşı karşıya. BÖRÜ, vatan aşkı ile tutuşmuş yalnız kahramanların destanını anlatıyor. 
Onlar son kale. 

Dolunay

Dolunay DizisiMed Yapım ile Yağmur Ünal'ın ortaklaşa yapımcılığını üstlendiği yeni dizi ”Dolunay” her hafta salı ekranlara geliyor. Başrollerinde Özge Gürel ile Can Yaman‘ın olacağı yeni dizi Dolunay yaz sezonunda Star Tv ekranlarında muhteşem bir aşkı ekranlara getirecek. Dizinin ismini Türkan Şoray’ın belirlediği yönetmen koltuğunda Çağrı Bayrak‘ın oturduğu Dolunay her hafta yeni bölümleriyle salı günleri Star Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşacak… Dolunay dizisinin senaryosunu ise KULE DİBİ SENARYO EKİBİ – AYŞEN GÜNSU TEKER – FİKRET BEKLER yazmaktadır. 

Fazilet Hanım ve Kızları

Fazilet Hanım ve Kızları Dizisi

 

Senaristliğini Sırma Yanık’ın yaptığı, yapımcılığını Avşar Film’in üstlendiği yönetmen koltuğunda ise Gökçen Usta’nın oturduğu dizinin oyuncu kadrosunda Nazan Kesal, Deniz Baysal, Afra Saraçoğlu, Mahir Günşıray, Gülsen Tuncer, Çağlar Ertuğrul, Alp Navruz, Tuğba Melis Türk, Tolga Güleç, Hazal Türesan yer alıyor. Hazan’ın Yağız’a komşu olması, Yağız ve Sinan için altından kalkması kolay olmayan bir şoka dönüşürken, abi kardeş arasındaki gerilim hiç olmadığı kadar yükselir. Hazan, Sinan’ın canını yakmak için hiçbir fırsatı kaçırmazken, Yağız için Hazan’ın yanı başında olmasıyla yeni bir duygusal sınav başlamıştır. Yalıdan kovulan Fazilet, ne yapacağını bilemez halde, kızından umudunu kesmeden masumiyetini kanıtlamaya çalışsa da Yasemin, yalıda savunmasız kalmış olan Ece’yi avucunun içine almak için yeni hesaplar peşindedir.

Siyah İnci

Siyah İnci DizisiHazal ve Kenan farkında olmadan tekneyle kıyıdan uzaklaşırken, Vural onları görmüştür. Hala birbirlerini deliler gibi seven iki eski aşık, bunu itiraf edemeseler de, yaşayacakları büyük yüzleşme, bastırdıkları duygularını ve tutkularını depreştirir. Karısını, Kenan’ın yanında gören Vural adeta deliye dönmüş, onların peşine düşmüştür.

Babamın Günahları

Babamın Günahları DizisiHerkes çocuğu için yaşar, peki kim ölmemeye söz verebilir? Star Tv, yeni yayın döneminde aksiyon örgüsü ile kurgulu derin bir baba-kız hikayesini ekrana getirecek. Yapımcılığını ve yönetmenliğini Abdullah Oğuz - ANS Yapım’ın üstlendiği “Babamın Günahları”, oyuncu kadrosuyla da oldukça iddialı geliyor…Başrollerinde Kadir Doğulu ve Melisa Sözen yer alırken, ikiliye Mustaya Uğurlu, İsmail Demirci, Mehrnoush Esmaeilpour, çocuk oyuncu Gökçen Bilge Çiftçi eşlik ediyor.