Sports TV kanalı ülkemizde 1 Temmuz 2010 yılında kurulmuştur ve Sportsnet Group bünyesinde yayın hayatına devam etmektedir. Kanal 2006 yılında Doğan Yayın Grubunun kanalı olan D Spor kanalının bütün yayın haklarını satın almıştır. Kanal izleyicilerine son dakika gelişmelerinden anında haberdar olma imkanı sunuyor.

Tarafsız Yayımcılık

Kanalın en fazla dikkat çeken özelliği spor konusunda tarafsız yayın anlayışını belirlemiş olması ve tamamen spora yönelik yayınlar yapmasıdır. Kanal izleyicileriyle neredeyse bütün spor dallarına ait son dakika bilgilerini büyük bir titizlikle paylaşıyor ve bunu yaparken takım veya spor dalı ayrımı yapmıyor. Bu özellikleri sayesinde kanalın hızla büyümeye doğru ilerlediğini söyleyebiliriz.

Dünya Sporlarından Haberiniz Olsun

Son zamanlarda futbol, basketbol ve voleybol dışında diğer spor dalları da ülkemizde ilgi odağı olmaya başladı. Özellikle Avrupa ve Amerika sporları sık sık takıp ediliyor. Fakat henüz bu spor dalları hakkında yaşana son dakika gelişmelerini bizlerle paylaşan bir spor kanalı yok diyebiliriz. Buna rağmen Sports TV kanalı hiçbir sorun çıkarmadan bizlerle dünya sporlarına dair son dakika gelişmelerini paylaşmaktadır. Tarafsız bir şekilde paylaşılan bu bilgiler dünya sporlarına ilgisi olan ve bu sporlar hakkında bilgi sahibi olmak isteyen kişilerin işine yarayacaktır.

Kesintisiz İzleyin

Sports TV kanalı bazı televizyonlarda olmayabilir ve ya bu kanalı internet üzerinden izlemek isteyebilirsiniz. Bu durumda sizlere en iyi hizmeti sitemiz verecektir. Sitemiz sizlere Sports TV’de dahil olmak üzere neredeyse bütün kanalları herhangi bir kesinti veya donma problemi yaşamadan izleme fırsatı sunuyor.

İnsanlar artık gününün büyük bir çoğunluğunu internet üzerinde geçiriyorlar. Gerek telefondan gerekse bilgisayardan neredeyse her yerden internete bağlanabiliyoruz. Bu yüzden bazı kanalları takip etmek için televizyona ihtiyacımız yok. Sadece internet üzerinden basit bir şekilde istediğimiz kanalı izleyebiliriz. Sitemiz sizlere bu imkanı sunmaktadır.

Spor kanalları kategorisinde yer alan kanallarımız arasında en sevilerek izlenen kanallarımızdan birisi Sports Tv kanalıdır. Özellikle yaptığı haberler ve programlarla büyük bir izleyici kitlesine sahip olan kanalı da internet üzerinden ister telefonunuzdan isterseniz bilgisayarınızdan kolaylıkla izleyebilirsiniz.