Ulusal televizyon kanalları arasında olan Show TV, Ciner Medya Grubu kapsamında hizmet vermektedir. Kanal 1992 yılında kurulmuştur ve kurulduğu tarihten beri neredeyse yaptığı bütün dizi ve programlar sevilerek izlenmektedir. Bizde sizlere bu dizi ve programlar hakkında bilgi vereceğiz.

Show TV Kanalında Yayımlanan Popüler Diziler

-İçerde

İçerde dizisi yılın en yankı uyandıran dizileri arasında yer alıyor diyebiliriz. Özellikle dizinin oyuncu kadrosu, konusu ve kalitesi izleyiciyi kendine daha fazla bağlamaktadır. Dizinin başrollerinde Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli ve Çetin Tekindor yer almaktadır. Yönetenliğini ise Uluç Bayraktar üstlenmektedir.

-Yeni Gelin

Yeni Gelin dizisinde şehirde büyümüş bir kızın küçük bir kasabada gelinlik halleri anlatılmaktadır. Dizinin başrollerinde Tolga Mendi ve Jessica May yer almaktadır. Yönetmenliğini ise Ersoy Güler yapmaktadır. Yeni diyebileceğimiz diziler kategorisinde yer alan dizi çok sevilerek izlenmeye başlanmıştır.

Show TV Kanalında Yayımlanan Popüler Programlar

-Evleneceksen Gel

Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın yönetmenliğini üstlendiği izdivaç programı Evleneceksen Gel, her hafta içi Show TV ekranlarında saat 15.00’da yayımlanmaktadır. Program evliliğe giden yolda yarışmacıları tanıştırmayı hedeflemiştir. Son zamanlarda çok popüler olan Solmaz ve Kaan ikilisi de Evleneceksen Gel programında yer almaktadır.

-Zahide Yetiş’le

Ekranların gülen yüzü Zahide Yetiş hafta içi her sabah 09.30’da gülen yüzüyle dertlerimize derman olmaktadır. Sağlığınızla ilgili herhangi bir probleminiz varsa bu sorularınızın hepsine Zahide Yetiş’in konuğu olan ülkemizin en ünlü doktorları cevap veriyor. Aynı zamanda maddi durumu tedavi olmasına izin vermeyen izleyicilere de Zahide Yetiş çözüm arıyor.

-Nursel’in Evi

Nursel’in Evi programı hafta içi her gün saat 12.00’da karşımıza çıkmaktadır. Programda yemek kokusu eksik olmuyor diyebiliriz. Aynı zamanda Nursel Ergin’in programlarında modadan ev bakımına kadar kadınlara dair her konuda bilgi sahibi olabilirsiniz. Ek olarak ülkemizin her yöresinden birçok lezzeti izleyicilerle buluşturuyor.

-Güldür Güldür Show

Adından da anladığımız gibi Güldür Güldür Show bir komedi programıdır. 7’den 70’e herkesi ekranlara bağlayan ve eğlenceli dakikalar geçirmesini sağlayan programı Ali Sunal sunmaktadır. Güldür Güldür Shw programı her Cuma saat 20.00’da yayımlanmaktadır.