NTV Spor ülkemizde ulusal olarak spor hakkındaki son gelişmeleri yayımlayan bir kanaldır. Aynı zamanda spor üzerine yapığı tartışma programlarıyla ve bu programlarda yer alan usta yorumcularla çok fazla izlenen bir kanaldır. Neredeyse günün her saati spor haberlerini izleyicilerle buluşturur ve son dakika bir gelişme olduğu zaman bunu izleyicilere duyurur.

NTV Spor Kanalında Yayımlanan Popüler Programlar

Sabah Haberleri

Sabah haberlerinde son dakika spor gelişmelerine yer verilirken, gazetelerde spora dair yayımlanan başlıklara da yer verilmektedir. Günün ilk saatlerinde spor haberlerini öğrenmek isteyen kişiler için kesinlikle çok uygun bir programdır.

Spor Servisi

Spor Servisi programı yine izleyicilere spor hakkında yaşanan son gelişmeleri duyurur. Spor hakkında yorumların yapıldığı program da takımların değerlendirilmesine de yer verilir.

Basketbol ve futbol maç yayınları

NTV Spor ülkemizde bazı maçların yayın hakkına da sahiptir. Spor Toto Basketbol ligi ve diğer ülkelerin liglerinin maçları NTV Spor kanalından yayımlanmaktadır. Kanalın bu maçları yayımlaması izleyici kitlesini daha fazla artırmaktadır. Sizde bu maçları bilgisayarınız üzerinden izlemek isterseniz sitemizden izleyebilirsiniz. Sitemiz sizlere kesintisiz ve donma olmadan maç izleme imkanı sunmaktadır.

Dünyanın Sporu

Dünyanın Sporu programında spor dünyasına dair son dakika gelişmeleri hakkında bilgi sahibi olabileceksiniz. Dünya liglerinde neler olduğunu ve liglerde yaşanan en son gelişmeleri Dünyanın Sporu programından öğrenebilirsiniz.

Yedigün Spor

Yedigün Spor programı haftasonları yayımlanan ve spor haberleri tarzında olan bir programdır. Hafta içi veya hafta sonu fark etmeden spor hakkındaki son dakika gelişmelerini takip etmek isterseniz Yedigün Spor programını izleyebilirsiniz.

% 100 Futbol / Maç Sonu

Rıdvan Dilmen ve Güntekin Onay’ın programı olan % 100 Futbol programı maç sonlarında yayımlanmaktadır. Hafta sonları yayımlanan programda maç hakkında değerlendirmeler yapılırken tartışmalı pozisyonlara da bir açıklık getirilir ve oyuncuların performansları değerlendirilir.

% 100 Futbol / Devre Arası

% 100 Futbol / Devre Arası, maçların devre aralarında yayımlanır ve ilk 45 dakika oyuncuların nasıl bir performans gerçekleştirdiğini, tartışmalı pozisyonların değerlendirmesi gibi konular hakkında konuşulur. Bu program bittikten sonra % 100 Futbol / Maç Sonu programına geçilir.