NTV ülkemizde haber yayını yapan kanallardan birisidir. Haber yayını dışındaki programlarda ise genellikle gündem değerlendirmesi yapılır ve son yaşanan gelişmeler sıkı bir mercekle incelenir. Özellikle siyasi anlamda yaşanan gelişmelere bu programlarda bol bol yer verilir. Kanalda ne kadar öncelik haber olsa da kültür sanattan teknolojiye birçok konuda bilgi sahibi olabileceğiniz programlar var. NTV kanalını online olarak sitemizden izleyebilirsiniz.

NTV Kanalının Popüler Programları

Gece Gündüz

Gece Gündüz programı için kültür ve sanatın eğlenceli bir şekilde karşımıza çıktığı bir program diyebiliriz. Müzik, tiyatro, sinema, moda, kitap, tasarım ve gösterilere dair gece ve gündüz ne yaşandıysa Gülay Afşar’ın sunduğu Gece Gündür programında karşımıza çıkıyor. Programda ülkemizin kültür ve sanat gündemi mercek altına alınıyor diyebiliriz.

Tekno Hayat

Tekno Hayat programında geleceğimizi değiştirmesi beklenen icatlar, teknolojiler ve fikirler mercek altına alınıyor. Programın sunuculuğunu Sultan Arınır yapmaktadır ve her hafta, haftanın icadı, haftanın tüyosu ve haftanın en iyi oyunu gibi teknoloji meraklılarının dikkatini çekecek başlıklar yer alıyor. Teknoloji meraklılarının kesinlikle izlemesi gereken bir program diyebiliriz.

Tam Senlik

Tam Senlik programı biraz magazin tadında geçen bir program diyebiliriz. Programda modaya, güzelliğe ve müziğe dair son gelişmeler inceleniyor. Bahar Akça’nın sunumuyla da bu incelemeler daha eğlenceli hale geliyor. Tam Senlik her Pazar günü saat 10.35’te yayımlanmaktadır.

Osman Müftüoğlu İle Yaşasın Hayat

Hayata ve sağlığınıza dair bütün detaylı bilgileri Osman Müftüoğlu ile Yaşasın Hayat programında bulacaksınız. Programda Melda Yücel Kocaalp’in sorduğu sorulara Prof. Dr. Osman Müftüoğlu yanıt veriyor. Programda her hafta bir konu hakkında merak edilenler, konu hakkındaki doğru yanlışlar anlatılmaktadır. Ek olarak küçük fakat hayatınızda fark yaratabilecek ölçülerde sağlıklı yaşam sırlarına da yer verilmektedir.

Tam Zamanı

Tam Zamanı sizlere sağlıklı bir yaşama adım atmak için tam zamanı olduğunu söylüyor. Uzman diyetisyen Selahattin Dönmez ve Demet Şener’in sunduğu programda sizlere küçük sağlık sırları, reçeteler ve egzersizler anlatılıyor.

Yüzde Yüz Futbol

Yüzde Yüz Futbol programında Güntekin Onay ve Rıdvan Dilmen haftanın futbol karşılaşmaları hakkında yorumlar yapıyor ve tartışmalı pozisyonları değerlendiriyor.