Son yıllarda yaptığı programlarla ve dizilerle dikkat çeken kanallardan birisi de Kanal 7 kanalıdır. Özellikle Türk dizilerinin ve filmlerinin yanı sıra yayımladıkları Hint dizileriyle de dikkat çeken kanal kendisine büyük bir hayran kitlesi oluşturdu. Özellikle her gün dizileri yayımlıyor olması onu diğer kanallardan ayrı bir hale getirdi.

Kanal 7 Kanalında Yayımlanan Popüler Diziler

-Zor Sevda

Zor Sevda dizisi Kanal 7 kanalında hafta içi her gün saat 16.00’da çalışmaktadır. Dizi zıt karakterlerin birbirine duyduğu aşkı anlatmaktadır. Dizide Zoya, anne ve babasından ayrı olarak Batı’da büyüyen ve kültüründen uzak kalan bir kızdır. Zoya, Hindistan’a hiç görmediği anne ve babasını görmeye gelir. Fakat hayatının aşkını bulur.

-Elif

Türk dizisi olan Elif, Elif isimli bir çocuğun ve ailesinin başından geçenleri anlatmaktadır. Elif anlayışlı, sevecen ve başarılı bir çocuktur. Aynı zamanda büyüklerine karşıda saygılıdır. Fakat çocuk olmasına rağmen onun başından ve ailesinin başından zor şeyler geçmektedir. Elif dizisi her hafta içi saat 20.00’da Kanal 7’de yayımlanmaktadır.

-İki Yabancı

İki Yabancı dizisi Kanal 7’de yayımlanan Hint dizilerinden birisidir. Dizide ruh ikizi olan fakat geleneklerden dolayı bir türlü bir araya gelemeyen Kamud ve Saras’ın aşk hikayesini anlatır. Bu ikilinin arasına mesafeler girmiş olsa bile hep yan yana olmayı ve aşklarını yaşatmayı başarmışlardır. Dizi hafta sonları saat 16.00’da yayımlanmaktadır.

-Tatlı Bela

Tatlı Bela dizisi Kanal 7’de yayımlanan Hint dizilerinden birisidir. Dizi de nefretin gölgelediği fakat çok büyük olan bir aşk hikayesi anlatılmaktadır. Birbirine aşık olan ikili her zaman birbiriyle kavga etseler de birbirine gün geçtikçe daha fazla aşık olmaktadır. Dizi her gün saat 21.30’da yayımlanmaktadır.

Kanal 7 Kanalında Yayımlanan Popüler Programlar

-Gündüz Gece

Gündüz Gece programı Anadolu’da keşfedilmemiş toprakları gezmeye devam ediyor. Dizide sempatik sunucu Kürşat karış karış ülkemizin kültür ve tarih kokan Anadolu’sunu gezerek gizli kalmış güzellikler ekranlara taşıyor. Programda Türk mutfağının lezzetlerini, çiftçilerin hasadını göreceksiniz. Hatta Anadolu’muzun güzel köylerindeki düğünlere kadar neredeyse bütün gelenekleri programda göreceksiniz.