Habertürk ülkemizde sürekli olarak haber programı yapan ve gündeme dair programlar sunan kanallardan birisidir. Habertürk kanalında yer alan programlar genellikle ekonomi ve politika ağırlıklı programlardır. Kanalın izleyici kitlesi çok fazladır ve bunun asıl sebeplerinden birisi kanalda yayımlanan programların büyük bir çoğunluğunun gerçekten başarılı programlar olmasıdır. Habertürk kanalını online olarak sitemizden izleyebilirsiniz.

Habertürk Kanalında Yayımlanan Popüler Programlar

Ekonomide Görünüm

Ekonomide Görünüm programı Habertürk kanalında hafta içi her gün yayımlanmaktadır. Kanalda ekonomi alanında yaşanan son gelişmelere, piyasaların durumunun ne olacağına, ekonomide yaşanan gelişmelerin piyasalarda durumu nasıl etkilediğine ve siyasetin ekonomiyi nasıl şekillendirdiğine kadar birçok soruda cevaplar bulabilirsiniz.

Habertürk Manşet

Habertürk Manşet programı hafta içi her gün saat 17.00 ile 18.00 arası yayımlanmaktadır. Programda gündeme dair merak edilen konularda usta kişilere sorular soruluyor ve konular hakkında gerekli araştırmalar yapılıyor. Habertürk Manşet programını Afşin Yurdakul sunmaktadır.

Akılda Kalanlar

Akılda Kalanlar programı her alanda aklımızda kalan olayları ve kişileri hatırlatıyor. Programda geçmişe dair unutulmayan ve aklınızdan bir türlü çıkmayan gündem olaylarını görebilirsiniz. Programın sunuculuğunu Veyis Ateş yapmaktadır ve program her Cuma saat 20.00’da yayımlanmaktadır.

Teke Tek

Teke Tek programı, Habertürk’ün kemikleşmiş ve en fazla izleyiciye sahip olan programları arasındadır. Programın izleyici kitlesi gün geçtikçe artıyor. Teke Tek programında Fatih Altaylı konuklarına sorulamayan soruları büyük bir dobralıkla soruyor. Teke Tek programında gerçekler aranıyor ve bütün sorulara cevap bulunmaya çalışıyor. Teke Tek programı her Salı saat 21.00’da Habertürk ekranlarında yayımlanmaktadır.

Öteki Gündem

Habertürk’ün sevilen programlarından biriyse Öteki Gündem programıdır. Öteki Gündem programında efsaneler, inanışlar, mitler, bilim dünyasındaki gelişmeler, komplo teorileri, kavimler, mistisizm ve semboller gibi konular konunun uzmanlarıyla tartışılmaktadır. Öteki Gündem programı her Salı ve Cuma günleri saat 23.00’da Habertürk ekranlarında yayımlanmaktadır.

Burası Hafta Sonu

Oylum Talu’nun sunuculuğunu yaptığı Burası Hafta sonu programı her cumartesi ve Pazar ekranlarda izleyicilerle buluşuyor. Programda faklı alanlarda tanınmış kişiler konuk olarak alınıyor ve tatlı bir sohbet gerçekleştiriliyor. Burası Hafta Sonu programında genellikle yaşamdan renkli dakikalara yer veriliyor.