GS TV kanalı Galatasaray Spor Kulübüne ait olan bir kanaldır. Kanal üzerinden Galatasaray hakkında son gelişmeleri öğrenebileceğiniz gibi Galatasaray’ın yaptığı önceki maçların yayınlarını da izleyebilirsiniz. Bu özellikleri sayesinde en çok izleyici kitlesini Galatasaray taraftarları oluşturmaktadır. Diğer takım spor kanallarında olduğu gibi kendi kulüplerine daha yakın yayın yapmaktadır. Galatasaray kulübünün içerisinde yaşanan gelişmeleri en net bir şekilde öğrenebileceğiniz kanal olarak GS TV’yi gösterebiliriz.

GS TV Kanalında Yayımlanan Popüler Programlar

Nostalji Kuşağı

GS TV kanalında en popüler programlar arasında Nostalji Kuşağı programı gelmektedir. Bu programın en büyük özelliği ise eski maçları yayımlaması ve eski oyuncuları tekrar izleme fırsatı sunmasıdır. Özellikle orta yaşlı insanlar özledikleri oyuncuları tekrar görürken, gençler ise Galatasaray tarihine dair önemli isimleri daha iyi tanımış olur.

Maçın Öyküsü

Maçın Öyküsü programında Galatasaray’ın son yaptığı maç hakkında bilgiler verilirken taraftarlara maçta yaşanan olaylar ve pozisyonlar sunulur. Bu şekilde maçı izleyememiş olan taraftarlarında maç hakkında bilgi sahibi olması amaçlanır.

Avrupa’dan Futbol

GS TV kanalında sadece Galatasaray’a dair bilgiler yer almaz. Ek olarak Avrupa futboluna dair yaşanan gelişmelerde masaya yatırılır. Avrupa’dan Futbol programında Avrupa’da son yapılan maçlar hakkında yorumlar yapılırken yaşanan gelişmeler hakkında da taraftarlara bilgi verilir.

GS İDDAA

GS İddaa programı GS TV’nin bahis sever taraftarları için sunduğu bir programdır. Bu programı sadece Galatasaray taraftarları değil neredeyse her takımın taraftarı izliyor diyebiliriz. Çünkü yapılan tahminlerin kalitesi ve maçlar hakkında verilen bilgiler genellikle isabetli kararlar olmaktadır. Bu yüzden İddaa oynamayı seven kişilerin mutlaka takip etmesi gereken programlardan birisidir.

Dünya Sporunda Geçtiğimiz Hafta

Dünya Sporunda Geçtiğimiz Hafta programında bütün dünyada yapılan maçlar hakkında kısa bilgiler verilirken ek olarak yaşanan gelişmeler hakkında da bilgi verilmektedir. Yapılan önemli karşılaşmalar, bu karşılaşmaların sonuçları ve diğer spor dalları hakkında bilgiler izleyicilere sunulmaktadır. Dünya spor hakkındaki son dakika gelişmelerini merak ediyorsanız mutlaka izlemeniz gereken programlar arasındadır.

GS TV kanalını internet üzerinden izlemek isteyen kişiler hem cep telefonları hem de bilgisayarları üzerinden sitemizden izleyebilirler.