FOX TV kanalı, TGRT kanalının yayın haklarını alarak yayın yapmaya başlamış olan News Corporation’ın Türkiye’de ki televizyon kanalıdır. TGRT kanalı 22 Nisan 1993 yılında İhlas Holding çatısı altında yayına başlamıştı. Kanal FOX TV olduktan sonra yayın akışında ve programlarında değişiklik yaptı. Şuan daha fazla hayran kitlesi olduğunu ve daha fazla izlenen programlara sahip olduğunu söyleyebiliriz. FOX TV’de yayımlanan diziler ve programlar hakkında sizlere yazımızda bilgi vereceğiz.

FOX TV Kanalında Yayımlanan Popüler Diziler

-Savaşçı

Bir asker dizisi olan Savaşçı, Fox kanalının yeni dizileri arasındadır. Dizide Berk Oktay, Yıldız Çağrı Atiksoy, Murat Serezli, Fırat Albayram ve Burç Kümbetlioğlu gibi usta oyuncular yer almaktadır. Dizi Pazar günleri saat 20.00’da yayımlanmaktadır.

-No: 309

FOX TV kanalının severek izlenen dizilerinden birisi No:309 dizisidir. No:309 dizisi dedesinden miras kalan şirketin başına geçebilmek için evlenmesi ve çocuk sahibi olması gereken Onur, annesinin ısrarlarına dayanamayarak bir randevuya gider. Aynı anda Lale’de annesinin ayarladığı bir randevuya katılmak için aynı restorana gider. Lale ve nur birbirini tanımayarak aynı masaya oturur. Yaşanan bu yanlışlık sonucunda büyük bir sürprizle karşılaşırlar. Dizi her Çarşamba saat 20.00’da yayımlanmaktadır.

-Kalbimdeki Deniz

FOX TV kanalının severek izlenen bir diğer dizisi Kalbimdeki Deniz dizisidir. Dizide Deniz karakteri, bir kadının sahip olabileceği her şeye sahiptir. Fakat bu güzel hayat kocası hiçbir iz bırakmadan onu terk ettiğinde yok olacaktır. Deniz, iki çocuğu ve babasıyla çaresiz bir şekilde ortada kalacaktır. Dizide Mirat ve Deniz’in yolları bir şekilde kesişecektir. Dizi her Cumartesi saat 20.00’da yayımlanır.

-O Hayat Benim

O Hayat Benim dizisi FOX TV’nin kemikleşmiş dizileri arasındadır. Dizide yer alan Bahar, Ateş ve Efsun karakterleri en başından beri entrikalı bir hayat yaşamaktadır. Eski bölümlerini izleyenler için şunu söyleyebiliriz yeni sezon baştan aşağı değişti. Dizi her Salı saat 20.00’da yayımlanmaktadır.

FOX TV Kanalında Yayımlanan Popüler Programlar

-Gardırop Savaşları

Gardırop Savaşları bir moda programıdır. Programda 5 kız jüri üyeleri tarafından belirlenen konseptlerde en uygun kombini yapmaya çalışmaktadır. Program hafta içi her gün 12.45’te yayınlanmaktadır.