Flash TV son yıllarda yayın akışını değiştirerek genellikle eğlence programları yayımlamaya başlamıştır. Ek olarak eski dizileri tekrar yayımlıyor. Bu da kendisine yeni izleyici kitleri getirdi. Özellikle sosyal medyada Flash TV hakkında yapılan paylaşımlarla kanalın izleyici kitlesinin daha fazla artığını söyleyebiliriz.

Flash TV Kanalında Yayımlanan Popüler Diziler

-Üvey Baba

Üvey Baba bir zamanların en popüler dizileri arasındadır. Eski bir dizi olan Üvey Baba severek izleniyordu. Flash TV kanalı Üvey Baba dizisini hafta sonları saat 20.05’te yayımlanmaktadır. Dizi de küçük bir kız çocuğunun üvey babasından çektiği acıları anlatmaktadır.

-Kara Şimşek

Kara Şimşek dizisi özellikle orta yaşlı olan kesim tarafından gençliklerinde severek izlenmiş bir dizidir. Dünya çapında çok tanınmış bir dizi olan Kara Şimşek Flash TV ekranlarında hafta içi saat 18.00’da yayımlanmaktadır. Dizi aksiyon türünde yer alan bir dizidir.

-Gerçek Kesit

Gerçek Kesit, bir Flash TV dizisidir. Çekimlerden yayımlanmasına kadar hepsi Flash TV’ye aittir. Gerçek Kesit dizisinin en büyük özelliği gerçek olaylardan faydalanarak yapılmış olmasıdır. Dizi Hafta içleri saat 02.00 ile 03.00 arasında yayımlanmaktadır. Dizi polisiye ve gerçek olaylar kategorisinde bir dizidir.

-TV Filmleri

TV filmleri, Flash TV’nin kendi kurgusu ve çekimiyle yapılmaktadır. Gerçek olaylardan esinlenerek yapılan TV filmleri 03.00 ile 04.20 arasında yayımlanmaktadır. Hafta içleri yayımlanan TV filmleri özel senaryo ve yaşam kategorisinde yer alır.

Flash TV Kanalında Yayımlanan Popüler Programlar

-Güler Işık’la Türkü Vakti

Güler Işık’la Türkü Vakti programında ülkemizin her yöresinden türküler seslendirilmekte konuklarla ve izleyicilerle eğlenceli dakikalar geçirilmektedir. Güler Işık’ın sunuculuğunda olan Güler Işık’la Türkü Vakti her pazartesi saat 20.05’te yayımlanmaktadır.

-Karadeniz Fırtınası

Karadeniz Fırtınası ülkemizde Karadeniz Bölgesi’nde yer alan türküler oyunları canlandırır ve izleyicilerle konukların keyif almasını sağlarlar. Karadeniz Fırtınası Salı günleri Flash TV kanalında saat 20.05’te yayımlanmaktadır.

-Evlere Şenlik

Evlere Şenlik programı da Flash TV’nin eğlence programlarından birisidir. Program herkese üst düzey bir keyif sunmaktadır. Evlere Şenlik programı Pazartesi günleri saat 20.05’te yayımlanmaktadır. Programın asıl amacı insanları eğlendirmektir.