FB TV kanalı Fenerbahçe Spor Kulübü’nün kurduğu bir spor kanalıdır. Başta Fenerbahçe’nin bütün branşlardaki maçları hakkında bilgilere yer veren kanal yaptığı programlarla sporcu ve antrenörleri de taraftarlarına en iyi şekilde tanıtıyor. FB TV kanalı yaptığı programlar sayesinde sadece Fenerbahçe taraftarları tarafından değil ek olarak diğer takım taraftarları tarafından da beğenilerek izlenmektedir.

FB TV Kanalında Yayımlanan Popüler Programlar

Maç Tekrarları

Kanalda en fazla izlenenler arasında kesinlikle maç tekrarları gelmektedir. Her spor dalından son yapılan maçların kanalda tekrarları yayımlanmaktadır. Bu sayede eğer son yapılan maçları izleyememiş olan taraftarlar varsa kanal üzerinden tekrarlarını izleyebilirler.

Hastalıkta Sağlıkta

FB TV kanalının en dikkat çeken özelliklerinden birisi ne kadar bir kulübe ait spor kanalı olsa da farklı konulara da çok güzel değinebilmesidir. Örneğin kanalda yapılan Hastalıkta Sağlıkta programında sağlık alanında uzman olan kişiler konuk olmaktadır ve insanlara sağlıkla ilgili detaylı bilgiler vermektedir. Her yayında bir hastalığın incelendiği programda hastalık konusunda uzman kişiler insanlara tavsiyelerde bulunmaktadır.

Spor Magazin

FB TV kanalının bir diğer çok izlenen programı ise Spor Magazin programıdır. Bir magazin programı tadında olan programda spor dünyası hakkındaki son dedikodulara yer verilir ve sporcuların hayatları hakkında bilgiler paylaşılır. Çok eğlenceli bir program olduğu için severek takip ediliyor diyebiliriz.

Can Bartu İle Futbol Gündemi

Can Bartu İle Futbol Gündemi programında Fenerbahçe’nin efsane oyuncularından ve adını Fenerbahçe tarihine yazdırmış isimler arasında yer alan Can Bartu ile futbola dair gelişmeler hakkında konuşulmaktadır ve Fenerbahçe futbol takımının son performansı hakkında bilgi verilmektedir. Programda Fenerbahçe’nin efsane isimlerinden Can Bartu yer aldığı için severek izlenen programlar arasında yer alır.

Haftanın Konuğu

Haftanın Konuğu programı da yine FB TV’nin en fazla izlenen programları arasında yer alır. Sporcuların veya antrenörlerin konuk olduğu programda asıl amaçlardan biriyse taraftarlara takımda yer alan isimleri daha yakından tanıtmaktır. Aynı zamanda amatör şubelerde yer alan sporcularda programa konuk olarak katıldığı için taraftarlar bu sporcuları da daha yakından tanıyacaktır.