CNN Türk kanalı ülkemizde gündeme dair haberler yapan ve gündeme ışık tutan programlar yapan bir kanaldır. Genellikle profesyonel habercilik anlayışını benimsemiştir ve buna göre programlarla haber yayınları yapmaktadır. Haber programları ve tartışma programları dışında kanalda belgesel yayını da yapılmaktadır. Bu özelliği de kanalı diğer kanallardan farklı kılan özellikleri arasındadır. CNN Türk kanalını online olarak sitemizden izleyebilirsiniz.

CNN Türk Kanalın Yayımlanan Popüler Programlar

10’dan Sonrası

Hafta içi her sabah günümüze ışık tutan program, Ankara kulislerinde yer alan haberler, konuşulanları, ekonomide günün önemli gelişmelerini konularda uzman olan kişilerin görüşleriyle ele alıyor. Programın sunuculuğu usta sunucu Ahu Özyurt yapmaktadır. Program hafta içi her gün saat 10.00’da yayımlanmaktadır.

5N1K

5N1K programı CNN Türk kanalının en çok izlenen programları arasında yer alır. Programın sunuculuğunu Cüneyt Özdemir yapmaktadır. Cüneyt Özdemir 5N1K programında dünya gündemine dair olan konuları ve son zamanlarda öne çıkan başlıkları programında detaylı olarak inceliyor. 5N1K programı Cumartesi günleri saat 20.00’da yayımlanmaktadır.

Afiş

CNN Türk’te kültür ve sanata önem veren kanallardan birisidir. Hatta bu konuda Afiş programının artık kanalın klasik programları arasında olduğunu söyleyebiliriz. Aslı Öymen yönetmenliğinde yer alan Afiş programı kültür ve sanat dünyasında yaşanan gelişmelerin nabzını yokluyor. Afiş programı her Cuma saat 16.40’ta yayımlanmaktadır.

Akıl Çemberi

Akıl Çemberi programı için gündeme dair bir tartışma programıdır diyebiliriz. Programda gündeme dair bütün merak edilen sorular soruluyor ve yanıt aranıyor. Başak Şengül’ün sunduğu Akıl Çemberi her Cuma saat 21’de CNN Türk’te yayımlanmaktadır.

Başka Bir Dünya Mümkün

Cem Seymen’in yeni programı olan Başka Bir Dünya Mümkün programında yaşadığımız dünyadan farklı bir dünyaya sahip olmanın mümkün olduğu anlatılıyor. Cem Seymen bunun için yola koyuldu diyebiliriz. Başka Bir Dünya Mümkün programı 15 günde bir Pazar günleri saat 20.00’da yayımlanmaktadır.

Bugün

Bugün programında gün ortasında yaşanan her şey konu edilmektedir. Günün aktığı saatlerde en doğru ve objektif haberi Bugün programında izleyebiliriz. Bugün programının sunuculuğunu Başak Şengül yapmaktadır. Program hafta içi her gün saat 13.00’da CNN Türk ekranlarında yayımlanmaktadır.