Bloomberg HT kanalı dünyanın en büyük haber kanalları arasında gösterilmektedir. Özellikle yaptıkları ekonomi haberleriyle dikkat çeken kanal ülkemizde de çok fazla izlenmektedir. Finans ve ekonomi sektöründe çalışan kişiler ise kanalı genellikle internet üzerinden anlık takip ediyor. Sitemiz ise sizlere Bloomberg HT kanalını her yerden anlık olarak takip etme ve bütün detayları kesintisiz olarak öğrenme imkânı veriyor. Bloomberg HT kanalını sitemizden online olarak izleyebilirsiniz.

Bloomberg HT Kanalında Yayımlanan Popüler Programlar

Yatırım Bülteni

Yatırım Bülteni programı özellikle yatırım yapmayı düşünen kişiler tarafından ve şirketler tarafından sık sık takip edilen bir programdır. Uzman isimler yaşanan ekonomik gelişmeler sonucunda sizlere yatırım konusunda detaylı bilgiler vermektedir. Program hafta içi saat 09.00’da yayımlanmaktadır.

İş Dünyası

İş Dünyası programı izleyicilere iş dünyası hakkında yaşanan son dakika gelişmelerini vermektedir. Ek olarak iş dünyasında piyasaların durumları ve şirketlerin son dakika durumları da mercek altına alınıyor. İş Dünyası programını hafta içi her gün saat 13.00’da Bloomberg HT kanalından izleyebilirsiniz.

Risk Yönetimi

Risk Yönetimi programı bir iş yerinde en önemli olan konular arasında yer alan risk yönetimine dair bilgiler verir. Aynı zamanda güncel piyasalara göre risk yönetimini insanlara nasıl yapabileceklerini öğretirler. Risk Yönetimi programını hafta içi her gün saat 11.00’da Bloomberg HT kanalından izleyebilirsiniz.

Doğa Rutkay’la Her Şey Bu Masada

Doğa Rutkay’la Her Şey Bu Masada programında neredeyse her konu tartışılmaktadır. Tartışılacak bir konuyla ilgili uzman ve ünlü isimlerin konuk olduğu programda gündeme dair tartışmalar yapılmaktadır. Doğa Rutkay’la Her Şey Bu Masada programı Bloomberg HT kanalında saat 00.15’te yayımlanmaktadır.

Sabah Raporu

Sabah Raporu programı haftanın her günü saat 08.15’te başlamaktadır. Güne dair güncel piyasa verilerinin izleyicilere verildiği programda özellikle finans ve ekonomi verilerine yer verilir. Sabah Raporu programı 45 dakika sürmektedir ve bu süreç boyunca güncel bütün ekonomi verilerine ulaşırsınız.

Aile Ekonomisi

Ekonomi alanlarından en önemlilerinden birisi Aile Ekonomisi programıdır. Aile Ekonomisi programı sizlere aile ekonomisi hakkında detaylı bilgi vermektedir ve aile ekonominizi nasıl düzeltebileceğinizi anlatmaktadır. Aile Ekonomisi programı Cumartesi günleri saat 10.00’da yayımlanmaktadır.