BJK TV kanalı Beşiktaş Jimnastik Kulübü’ne ait olan bir spor kanalıdır. Kanalın ilk önceliği Beşiktaş taraftarlarına takımları hakkında son yaşanan gelişmeleri ve performanslarını bildirmektir. BJK TV kanalı genellikle spor ağırlıklı programlar yaparken ek olarak spor üzerine belgesellerde yayımlamaktadır. Özellikle derbi dönemlerinde aç yapılacak takımla önceden yapılan maçlar yayımlanmaktadır. Bunların dışında kanalda eğlence programı havasında olan programlarda yer alır.

BJK TV Kanalından İzleyebileceğiniz Popüler Programlar

Magazin Kartalı

Beşiktaş taraftarlarının en severek izlediği programlar arasında Magazin Kartalı gelmektedir. Magazin Kartalı programı Beşiktaş camiasında yaşanan son gelişmeleri magazinleştirerek taraftara sunmaktadır. Hem magazin hem eğlence programı havasında olan programda sporcuların normal yaşamlarında nasıl olduklarını ve birbiriyle nasıl anlaştıklarını da görebilirsiniz.

Haber Bülteni

BJK TV kanalında en fazla izlenen yayımlardan bir diğeri ise Haber Bültenidir. Haber Bülteninde öncelik Beşiktaş Jimnastik Kulübü’ne ait bilgiler paylaşılırken devamında dünya ve Avrupa sporuna dair bilgiler de paylaşılmaktadır. Programın yoğun bir izleyici kitlesi vardır. Son dakika ve sıcak gelişmelerin hepsi programda yayımlanmaktadır.

Kartal Günlüğü

Kartal Günlüğü programı BJK TV’de her hafta içi saat 11.00’da yayımlanmaktadır. Programda Beşiktaş’a dair bütün detaylar en ince şekilde konuşulmaktadır ve taraftarın bilgi sahibi olması amaçlanmaktadır. Beşiktaş’ın spor dallarındaki performansları, bireysel oyuncu performansları ve verilen kararların doğruluğu yanlışlığı Kartal Günlüğü programında tartışılmaktadır.

Dünyanın Sporu

BJK TV kanalı sadece Beşiktaş hakkındaki gelişmeleri değil dünya genelindeki gelişmeleri de taraftarına sunmaktadır. Dünyanın Sporu programında yabancıların yapmış olduğu müsabakalar, alınan sonuçlar ve ilginç pozisyonlar taraftarla paylaşılır. Bu şekilde dünyada yaşanan spor gelişmelerinden de izleyiciler bilgi sahibi olur.

Maç Özetleri

BJK TV kanalı gün içerisinde bazı saatlerde son yapılan maçlar hakkındaki özetleri taraftarıyla buluşturarak maçı izlemeyen taraftarlarında maç hakkında bilgi sahibi olmasını hedefliyor. Özellikle oynanan önemli maçlardan ve derbilerden sonra yapılan maç özetleri taraftarlar tarafından hatta diğer takımın taraftarları tarafından büyük ilgi görmektedir.

BJK TV kanalında yayımlanan bütün programları HD yayın kalitesinde ve herhangi bir donma veya kesinti sorunu yaşamadan sitemiz üzerinden izleyebilirsiniz.