Beyaz TV kanalı ülkemizde 24 Mayıs 2010 tarihinde yayın hayatına başlayan ulusal televizyon kanalları arasında yer almaktadır. Genellikle program yayımlanan kanalda çok az dizi yayını yapılmaktadır. Son birkaç yıldır kanal gösterdiği yükselişle çok başarılı bir kanal konumuna geldi. Özellikle futbol programları sayesinde reyting oranları oldukça yüksek konuma gelmiştir.

Beyaz TV Kanalında Yayımlanan Popüler Diziler

-Sakarya Fırat

Sakarya Fırat dizisi ilk çıktığı dönemde izleyiciler arasında oldukça popüler olan bir dizidir. Sonradan dizi kanal değiştirerek Beyaz TV’ye geçti ve Beyaz TV hafta içi her gün saat 16.30’da bu diziyi yayımlamaya başladı. Dizi askeri bir dizidir ve oldukça güzel bir senaryoya sahiptir.

-Kobra Takibi

Kobra Takibi yabancı bir dizidir. Aksiyon ve gerilim dolu olan dizi hafta içi her gün saat 12.30’da Beyaz TV ekranlarında karşımıza çıkıyor. Severek izlenen dizi sizlere gerilim dolu dakikalar yaşatacağı gibi aynı zamanda eğlenerek izlemenizi de sağlayacaktır.

Beyaz TV Kanalında Yayımlanan Popüler Programlar

-Beyaz Futbol

Ülkemizde en çok izlenen futbol programları arasında Beyaz Futbol gelmektedir. Beyaz Futbol programının özellikle kadrosu gerçekten çok başarılıdır. Ertem Şener koordinatörlüğünde olan program da Ahmet Çakar, Rasim Ozan Kütahyalı, Sinan Engin ve Abdülkerim Durmaz yorumculuk yapmıştır. Programda üç büyük takımında yorumcusu yer almaktadır. Beyaz Futbol Cumartesi günler 23.00’da, Pazar günleri 23.30’da yayımlanmaktadır.

-Derin Futbol

Derin Futbol, Beyaz Futbol konseptine sahip olan bir programdır. Pazartesi akşamları saat 23.00’da Beyaz TV’de yayımlanan programın yorumcu kadrosu Beyaz Futbol ile aynıdır. Programda, futbol gündemine dair olan bütün konular işlenmektedir.

-Biz Bunu Beğendik

Biz Bunu Beğendik programında sosyal medya da fenomen olan veya fenomen olmaya yaklaşmış olan kişilerin paylaşımları yer almaktadır. Programda eğlendiğiniz, güldüğünüz, gözünüzü kırpmadan izlediğiniz sosyal medya paylaşımlarını görebilirsiniz. Biz Bunu Beğendik programı, her Pazar günü Beyaz TV’de yayımlanmaktadır.

-Söylemezsem Olmaz

Magazin dünyasının son konularına ışık tutan Söylemezsem Olmaz dizisinin sunucusu Nihat Doğan, Bircan İpek ve İlkay Buharalı yer almaktadır. Ekranların her zaman en renkli programı olan Söylemezsem Olmaz hafta içi her gün saat 08.30’da yayımlanmaktadır.