Turkuvaz Medya Grubu çatısı altında yayın yapan ATV kanalının Genel Yayın Yönetmeni Metin Ergen’dir. ATV ulusal yayın yapan bir televizyon kanalıdır. Çok popüler olan birçok dizi ve programa ev sahipliği yapan ATV kanalı özellikle son yıllarda çok popüler diziler çıkarmıştır. Yazımızda bu programları ve dizileri sizlerle paylaşacağız.

ATV Kanalında Yayımlanan Popüler Diziler

-Kırgın Çiçekler

Kırgın Çiçekler dizisi artık ATV’nin kemikleşmiş dizileri arasında yer alır. Her hafta Pazartesi saat 20.00’da yayımlanan dizi büyük bir hayran kitlesine sahiptir. Dört tane yetimhanede büyüyen gen kızın hayatını anlatan dizi de bazen gülebileceğiniz gibi bazen de ağlayabilirsiniz. Dizinin oyuncu kadrosunun çok başarılı olması da dikkat çekiyor.

-Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi her hafta Salı günleri saat 20.00’da yayımlanmaktadır. Bir mafya dizisi olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da Deniz Çakır ve Oktay Kaynarca gibi usta oyuncular yer alır. Dizi yer altı dünyasını ekranlarımıza taşır.

-Aşk ve Mavi

Aşk ve Mavi dizisi her Cuma saat 20.00’da yayımlanmaktadır. Dizide abisini öldürdüğü için intikam almak isteyen Mavi, abisinin katiline aşık olur. Hatta evlenirler. Evlendikleri gece abisinin katilini öldürmek ister fakat bunu başaramaz. Zamanla katile de aşık olur. Dizide ki karakterler ve konular izlerken yüzünüzü güldürecektir.

-Seni Kimler Aldı

ATV’nin yeni dizisi olan Seni Kimler Aldı dizisi her Pazar saat 20.00’da yayımlanmaktadır. Dizi de Zehra karakterimiz İstanbul’un gözde zenginlerinden Çamay ailesinin yanında çalışı yaşamaktadır. Zehra, Çamay ailesinin en büyük veliahttı Barış’a aşıktır. Barış’ta Zehra’ya aşıktır. Fakat bu aşkın önünde çok fazla engel vardır.

-İkisini de Sevdim

ATV’nin yeni dizileri arasında yer alan İkisini de Sevdim dizisi ilk bölümleriyle dikkat çekmeyi başarmıştır. Dizi her Perşembe günü saat 20.00’da yayımlanmaktadır.

ATV Kanalında Yayımlanan Popüler Programlar

-Müge Anlı İle Tatlı Sert

Ülkemizin en sevilen programlarından birisi Müge Anlı ile Tatlı Sert programıdır. Programda birçok kayıp bulunmuş ve birçok cinayet çözülmüştür. Program her hafta içi saat 10.00’da yayımlanmaktadır.

-Kim Milyoner Olmak İster