A2 TV kanalı ülkemizde yayın yapan ulusal kanallar içerisindedir. Kanalın dikkat çeken özelliklerinden biriyse sürekli eski sevilen dizileri bizimle buluşturmasıdır. Bu yüzden yeni dizilerde eski dizilerden aldığı tadı alamayan kişiler sık sık A2 TV’yi izler. Artı A2 TV üzerinden izleyeceğiniz dizileri kesinti veya donma gibi problemler yaşamadan izleyebileceğiniz bir site var. Canlı TV portalımız sizlere A2 TV’yi donmadan, kesintisiz izleme keyfi sunuyor.

A2 TV kanalında eski dizilere ek olarak, yayın akışına Ziraat Türkiye Kupası’nda oynanan futbol maçlarını eklemiş ve kanalın reyting oranını daha fazla artırarak popüler bir kanal haline gelmiştir.

A2 TV Kanalında Yayımlanan Popüler Diziler

Hatırla Sevgili

Bir dönemin en çok sevilen dizilerinden birisi Hatırla Sevgili dizisidir. A2 TV kanalıda izleyicilerine Hatırla Sevgili dizisini tekrar izleme fırsatı sunuyor. Hatırla Sevgili dizisini haftanın her günü bölüm bölüm giderek izleyebilirsiniz. Dizi A2 TV kanalında hem gündüz hem de gece yayımlanmaktadır.

Çocuklar Duymasın

Çocuklar Duymasın dizisi bir dönemin en popüler aile dizileri arasında yer alıyordu. Sonradan yenisi çekilmiş olmasına rağmen bir türlü eski tadını vermedi. Bunu fark eden A2 TV kanalı izleyicilerine Çocuklar Duymasın dizisini de izleme fırsatı sunuyor. Çocuklar Duymasın’da yer alan o renkli ve tipik bir Türk ailesine benzeyen aileyi özlediyseniz A2 TV kanalından izleyebilirsiniz.

Yahşi Cazibe

Azeri bir kadının Türkiye’ye yerleşmek için parayla yaptığı sahte evliliği anlatan Yahşi Cazibe dizisi de ülkemizde bir zamanlar severek izlenmiş diziler arasında yer almaktadır. Karakterlerin birbirine olan uyumuyla ortaya çıkan komik sahneler neredeyse hepimizi çok güldürmüştü. Yahşi Cazibe dizisini izlemek isterseniz A2 TV’den izleyebilirsiniz.

Alemin Kıralı

Alemin Kıralı dizisi de bir dönem severek izlediğimiz diziler arasında yer almaktadır. Komedi dizisi türünde olan dizide yer alan karakterler ve sergiledikleri performans herkesin eğlenmesine sebep oluyor. Alemin Kıralı da A2 TV kanalında karşımıza çıkan eski diziler arasında yer almaktadır.

A2 TV kanalında gün boyu dizi yayını yapılmaktadır. Haber yayını veya herhangi bir program yayını yapılmayan kanalı Türk dizilerini izlemeyi seven kişiler takip edebilir. Reklam sürelerinin de az olduğu kanalda sevdiğiniz eski dizileri izleyebilir ve eğer bu diziler arasında izlemeyi atladığınız bir bölüm varsa o bölümleri tekrar izleyebilirsiniz.