A Haber kanalı canlı haberleriyle ve yaptığı programlarla dikkat çekmeyi başaran ve çok fazla izleyici kitlesine sahip olan bir haber kanalıdır. Son dakika sıcak gelişmelerden haberdar olmak isteyen kişiler A Haber kanalını takip edebilirler. Kanalda neredeyse her konuda haber yayını yapılmaktadır. Bu yüzden büyük bir kesime hitap ediyor. A Haber kanalını sitemizden online olarak izleyebilirsiniz.

A Haber Kanalında Yayımlanan Popüler Programlar

Belgesel Kuşağı

Kanalda düzenli olarak haberlere ek olarak belgesellerde yayımlanmaktadır. Bu yüzden belgesel seven kişiler A Haber kanalını takip ederek gerek ülkemizdeki farklı konular hakkında bilgi sahibi olabilir. Gerekse hayvanların ve bitkilerin bilinmeyen türleriyle tanışabilir.

YAZ-BOZ

YAZ – BOZ programı sizler için dipsiz kurulara iniyor ve cesur bir program sunuyor. Programın sunuculuğu ise iki güçlü isim olan Ergün Diler ve Bekir Hazar yapmaktadır. YAZ-BOZ programı her hafta Cumartesi günleri saat 21.00’da yayımlanmaktadır. Gerçekçi ve cesur programları takip etmeyi seven kişiler için mutlaka izlenmesi gereken bir programdır.

Unutma

Unutma bütün gerçeklere tüm çıplaklığıyla ve gerçekliğiyle ışık tutuyor. Kalıbına sığmayan ve sınırlarını aşan programlar arasında yer alan Unutma programı her hafta Cuma günleri saat 21.00’da A Haber kanalında yayımlanmaktadır.

Memleket Meselesi

Memleket Meselesi programında ülkemizde neler olduğuna dair veya neler olabileceğine dair konular tartışıyor. Programın sunuculuğunu yapan Salih Nayman, programında tartışılacak olan konular hakkında uzman isimleri konuk ediyor ve ülkemize dair konular hakkında konuşuluyor. Memleket Meselesi programı her hafta Salı günleri saat 21.00’da yayımlanmaktadır.

Mutfaktayız

A Haber kanalının herkese hitap eden bir kanal olduğunu söylemiştik. Yapılan programlara ve haber yayınlarına ek olarak kanal yemek programı da sunmaktadır. Mutfağa meraklı olan kişiler ve farklı tarifler denemeyi seven kişiler Mutfaktayız programını takip ederek gündeme dair son gelişmeleri öğrenebilirler. Mutfaktayız programı her hafta Cumartesi günleri saat 12.20’de yayımlanmaktadır.

Dijital Çağ

Tarımdan eğitime kadar olan neredeyse her konuda yaşanan teknolojik gelişmeler Dijital Çağ programında anlatılmaktadır. Dijital Çağ teknolojiye dair merak edilen her konuda bilgiyi sizlerle paylaşıyor. Dijital Çağ her hafta Çarşamba günü saat 14.5’te yayımlanmaktadır.