TV 8.5 kanalı Acun Ilıcalı’nın NBA maçlarını yayımladığı kanalıdır. Yeni açılan kanal NBA TV ile beraber NBA maçlarının yayınını yapmaktadır. Genel anlamda spor kanalları için kurulduğunu söyleyebiliriz. Digitürk, Tivibu ve D Smart üzerinden kanalı izleyebilirsiniz. Fakat çoğu uydu alıcısında kanal aktif olarak izlenemediği için insanlar canlı TV sitelerinden TV 8.5 kanalını izlemeyi tercih ediyor. Bizde sizlere sitemizde TV 8.5 kanalını izleme imkanı sunuyoruz. Üstelik ücretsiz bir şekilde izleyebilirsiniz.

NBA Maçlarını İzleyebilirsiniz

Ülkemizde en sevilere izlenen basketbol liglerinden birisi NBA ligidir. NBA ligi heyecanıyla ve yüksek performansla oynanması nedeniyle herkese bir heyecan verir. NBA maçları hakkındaki tek sorun gece geç saatlerde yayımlanmasıydı ve insanların ve NBA maçlarını yayımlayacak kanalın henüz tam olarak olmamasıydı. Fakat TV 8.5 kanalı bunun önüne geçerek artık NBA maçlarını yayımlamaya başlıyor.

NBA maçlarını kesintisiz ve canlı bir şekilde TV 8.5 kanalından izleyebilirsiniz. TV 8.5 kanalını ise kesintisiz bir şekilde sitemizden izleyebilirsiniz.

Milli Maçlar da TV 8.5’da

TV 8.5 kanalı sadece NBA liginin maçlarının yayın hakkını almadı. Aynı zamanda 2018 Dünya Kupası’nda mücadele eden milli takımımızın da maçlarının yayın hakkını aldı. Bu şekilde artık milli maçları da TV 8.5 kanalından kolaylıkla izleyebilirsiniz. Sitemiz sizlere bu konuda da kesintisiz hizmet sunuyor ve hiçbir pozisyonu kaçırmadan milli maçları izlemenize imkan tanıyor.

TV 8.5 sadece Türk milli takımımızın maçlarını değil aynı zamanda bütün milli takımların maçlarını yayımlayacak. Bu kanalın izlenmesini artıracaktır.

Eğlence Ağırlıklı Programlarda Olacak

TV 8.5 kanalının sahibi olan Acun Ilıcalı’nın yaptığı açıklamalara göre TV 8.5 kanalı spor ağırlıklı bir kanal olacak. Fakat sadece spor yayını yapmayacak. Aynı zamanda eğlence programlarının yayınını da yapacak. Ek olarak Acun Ilıcalı, tartışma programları yapmaya sıcak bakmadığını çünkü bu programların objektif olmadığını belirtirken sporun gerektiği gibi değerlendirilmesi gerektiğini açıkladı.

TV 8.5 kanalı henüz yeni kurulmuş bir kanal olduğu için tam olarak sistem ve yayımlanacak programlar oturmuş değil. Önümüzdeki günlerde daha fazla programın yayımlanacağı ve izleyicilerle buluşturulacağı düşünülüyor.