Alisan-ile-Sevcan-izle

19 Eylül Alişan ile Sevcan Doruk Ülgen Uçurma Şovu

19 Eylül Alişan ile Sevcan programına konuk olan Doruk ÜLGEN, Sevcanı uçurdu. Uçma anını izle. canlıtvx.com farkıyla izleyin..

Alisan-ile-Sevcan-izle

12 Eylül Alişan ile Sevcan izle

12 Eylül 2012 Star ekranlarında Alişan ile Sevcan programını star canlı izle.

Alisan-ile-Sevcan-izle

11 Eylül Alişan ile Sevcan izle

11 Eylül 2012 Star ekranlarında Alişan ile Sevcan programına konuk olan Dr. Gürkan KUBİLAY zayıflama yöntemleri hakkında bilgiler veriyor.. Solistan maddesi ile yağı mıknatıs gibi emerek zayıflama yöntemini tekrar anlatacak bizlere. Doğru beslenerek, herşeyi yiyerek nasıl zayıflanır Dr. Gürkan KUBİLAY anlatıyor bizlere. Dr. Gürkan KUBİLAY’ın mucize diyet listesi için tıklayabilirsiniz.  

Türkiye'de internet yayıncılığı yani anlık görüntü yayını (video streaming) yapan ve kaliteli hizmet anlayışı ilkesinde hareket eden Canlı TvX; Türk Televizyon dünyasını sanal ortamda tek bir mecrada canlı izleme imkanı sunuyor. Gündemdeki Dizilere ilişkin yorumlar, haberler, yapımcıları ve bir çok bilgilere yer vermektedir. TV yayın akışları günlük olarak her kanalın kendi sayfasında güncellenmektedir. 2012 Son çeyreğinde Star TV kaliteli dizileri ve programları ile reytingleri rekorları kırmaya devam etmektedir. Yeni dönemde Star TV de, Dila Hanım, Muhteşem Yüzyıl, Babalar ve Evlatlar, Ağır Roman Yeni Dünya ile iddialı bir döneme girmiş bulunuyor. CANLI TvX Sürekli güncellenen içeriği ile TV kanallarını donmadan kesintisiz canlı izleyebileceksiniz.


Star Canlı izle - ATV Canlı izle - Kanal D Canlı izle - Show TV Canlı izle - TRT1 Canlı izle - NTV Canlı izle - Bedava TV izle - FOX Canlı izle - Canlı TV izle


Sitede yer alan radyo ve tv yayın ve/veya logolarının içeriğinden CanliTvX.com sorumlu değildir ve hakları kendilerine aittir. CanliTvX.com 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. Embed teknolojisini kullanarak kendi resmi sitelerinden yayın yapan tv ve radyo kanallarını biraraya toplamak için kurulmuştur. Bizim amacımız, resmi sitelerinden yayın yapan tv kanallarını bir araya getirerek daha kolay bir arama platformu sunmaktır. Kaldırmamızı talep ettiğiniz yayın ve/veya logo’yu iletişim sayfasından irtibata geçerek bildirebilirsiniz. En geç 7 gün içinde değerlendirilip gereken işlem yapılacaktır.


Canlı TV


Güvenli interneti destekliyoruz.